…. oficiální internetové stránky
Výsledky rybářských závodů – dospělí MO ČRS Jablunkov 28.9.2019
Závodů účastnilo celkem 71 dospělých (závodníků).
1. Jan SIKORA – 420 bodů (11 kaprů)
2. Evžen LYSEK – 244 bodů (5 kaprů)
3. Bohdan PYSZKO – 241 bodů (5 kaprů)
 
Výsledky rybářských závodů – děti MO ČRS Jablunkov 29.9.2019
Závodů účastnilo celkem 47 dětí (závodníků).
1. Kristýna VALČÍKOVÁ – 337 bodů (7 kaprů)
2. Jiří NIEDOBA – 149 bodů (3 kapři)
3. Marek DAVID – 101 bodů (2 kapři)
 
Výsledky rybářských závodů – děti MO ČRS Jablunkov 19.5.2019
Závodů účastnilo celkem 50 dětí (závodníků).
1. Lukáš SIKORA – 366 bodů (7 kaprů)
2. Michal BOSNIAK – 314 bodů (6 kaprů)
3. Matyáš BRANNÝ – 160 bodů (3 kapři)
 
Po oba dva dny nám počasí přálo, nějaké ryby se pochytaly a bylo zajištěno bohaté občerstvení i něco k snědku. Děkujeme všem zúčastněným závodníkům a sponzorům. Budeme se těšit na další závody, které se budou konat na podzim. Výbor MO ČRS Jablunkov

Výsledky rybářských závodů – dospělí MO ČRS Jablunkov 18.5.2019
Závodů se účastnilo celkem 54 závodníků.
1. Jan GRYM – 367 bodů (7 kaprů)
2. Filip SIKORA – 318 bodů (6 kaprů)
3. Igor KANTOR – 205 bodů (4 kapři)
 
V mimořádné tombole jsme měli od našeho sponzora p. Byrtuse (velký dík) krásného jesetera o hmotnosti 5,5 kg a délce cca 110 cm. Vylosovaný šťastlivec ukázal rybářské srdíčko a rybě daroval svobodu, za což si zaslouží veliký obdiv a pochvalu. 

Výsledky rybářských závodů – děti MO ČRS Jablunkov 23.9.2018

1. Jiří NIEDOBA – 464cm (9ks)
2. Lukáš SIKORA – 214cm (4ks)
3. Filip RASZKA – 197cm (4ks)

Výsledky rybářských závodů – dospělí MO ČRS Jablunkov 22.9.2018

1. Dominik KANTOR – 514cm (10ks)
2. Jan GALIDSDÖRFER – 348cm (7ks)
3. Hynek KADLUBIEC – 264cm (5ks)


Výsledky rybářských závodů – děti MO ČRS Jablunkov 5.5.2017
– ke stažení zde

Výsledky rybářských závodů – děti MO ČRS Jablunkov 1.10.2017

  1. místo  Mitrenga Tomáš
  2. místo – Raszka Filip

Výsledky rybářských závodů – dospělí MO ČRS Jablunkov 30.9.2017

  1. místo  Gallitzdorfer Jan
  2. místo – Kantor Dominik
  3. místo – Krzok Zdenek

Výsledky rybářských závodů – děti MO ČRS Jablunkov 7.5.2017

  1. místo – Markéta Sikorová
  2. místo – Natálie Sikorová
  3. místo – Pavel Benek
  4. místo – Simona Kantorová

Neumístění: Damian Sliwka, Vít Bajtek, Lukáš Sikora, Daniel Mitrenga, Adéla Maryjková, Lucie Martynková, Jakub Bulava, Štěpán Szkandera, Vít Duda, Václav Fiksek, Kryštof Wantulok, Marek Benek, Tomáš Heczko, Lukáš Brudný, Vojtěch Sventek, Jiří Niedoba, Hana Kantorová, Simona Bilská, Kateřina Bilská, Daniela Bilská, Filip Raszka, Štěpán Nieslanik, Tobiáš Nieslanik, Rostislav Rychlík, Kristián Metes, Adrian Ratica,  Samuel Lazovský, Miloš Papan, Adam Krivaník, Stanislav Lysek, Štěpán Bojko, Vojtěch Wolný, Natálie Wolná, Ondřej  Sikora, Jan Majetný, Vojtěch Janík, Dominik Walek, Adrian Walek, Jan Heczko, Petr Vlček, Adam Karch, Alexandr Sikora

Výsledky rybářských závodů – dospělí MO ČRS Jablunkov 6.5.2017

  1. Verníček Filip – Slovensko 313 bodů
  2. Olšar Jan – 165 bodů
  3. Starý Miroslav – 164 bodů
  4. Gallishöfer Jan – 112 bodů
  5. Janiczek Jan – 105 bodů

Celkem uloveno 23 ks kaprů, 7 ks ostatních ryb


Výsledky rybářských závodů – děti MO ČRS Jablunkov 24.09.2016

  1. MÍSTO – Vojtěch Bulava – 130 bodů
  2. MÍSTO – Matyáš Filip – 104 bodů
  3. MÍSTO – Anežka Turoňová – 80 bodů
  4. MÍSTO – Petr Labaj – 77 bodů
  5. Vojtěch Sontek – 64 bodů
  6. Damián Sliwka – 43 bodů
  7. Filip Raszka – 41 bodů
  8. Kateřina Bialská – 40 bodů
  9. Rostislav Rychlík – 40 bodů
  10. Ondřej Sikora – 20 bodů
  11. Lukáš Brudný – 20 bodů
  12. Daniela Bialská a Simona Bialská – 20 bodů
  13. Lukáš Sikora – 20 bodů
  14. Jan Sikora – 20 bodů
  15. Ondřej Čmiel – 20 bodů
  16. Ostatní: Bez umístění – 0 bodů:

Uloveno 13ks kapr, 14ks pstruh duhový

Výsledky rybářských závodů – dospělí MO ČRS Jablunkov 23.09.2016

1.       Turoň Libor – 9 ryb, 538 bodů
2.       Kadlubiec Leoš – 6 ryb, 225 bodů
3.       Strapačová Petra – 3 ryby, 127 bodů
4.       Sliwka Lukáš – 3 ryby, 126 bodů

Uloveno 49ks kaprů, 20 ks pstruh duhový, 4ks amur

Výsledky rybářských závodů – děti MO ČRS Jablunkov 8.5.2016

Výsledky:
1. Vít Bajtek 275 bodů
2. Vojtěch Bulava 202 bodů
3. Markéta Sikorová 165 bodů
4. Matěj Kulhánek 158 bodů
5. Jan Bajtek  112 bodů
6. Jan Gallitzdorfer 103 bodů

Výsledky rybářských závodů – dospělí MO ČRS Jablunkov 7.5.2016

Výsledky:
1. Jan Malý 533 bodů (MO Třinec)
2. David Sikora 276 bodů (MO Jablunkov)
3. Leoš Kadlubiec 211 bodů (MO Jablunkov)
4. Antonín Franek 198 bodů (MO Jablunkovcarp
5. Vilém Cymorek 162 bodů (MO Bystřice)

Celkem se závodu zůčastnilo 82 závodníků a bylo chyceno: 43 ks kapra, 7 ks pstruhů duhových a 1 ks  jesetera.